| EmanuelEmy7 a întrebat:

Dupa parerea voastra, care este cea mai buna tableta la ora actuala?

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca vreun utilizator cunoaste toate tabletele.
Uita-te aici: http://www.giz.ro/tablete/cele-mai-bune-tablete-27801/ este un top facut de un cunoscator.

| EmanuelEmy7 explică (pentru Ioandelasal):

Imi da eroare, cand apas pe link!

| Ioandelasal a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Da, am vazut, am gresit cand am pus virgula imediat dupa link. Am sters acum virgula si o sa poti intra.

| EmanuelEmy7 explică (pentru Ioandelasal):

Ok!winking

| OnuOnulică a răspuns:

Cele mai bune tablete sunt făcute de cei de la Apple. Iar cea mai bună tabletă este aceasta: http://www.emag.ro/......D98PJBBBM/

| EmanuelEmy7 explică:

Ma refer la o marca de tableta!

| naturecountess26 a răspuns:

Deci in familia mea majoritatea membrilor au tablete laughing printre care EBODA, Allview, Ipad, Samsung...etc... dar am ajuns la concluzia ca Ipad-ul si Samsung-ul sunt la putere. daca vrei ceva care sa te tine..si sa fie capabil mai de orice mai bine mai dai un banut in plus ca sa te asiguri.
Sper ca te-am ajutat :*

| EmanuelEmy7 explică (pentru naturecountess26):

Asus este ok?

| naturecountess26 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Da si asta e okwinking

| EmanuelEmy7 explică (pentru naturecountess26):

Bine!

| AlexandraLupoae a răspuns:

Samsung galaxy tab 4