| Myr3ll1994 a întrebat:

Este adevarat ca poti sa ai internet de pe calculator pe telefon folosind cablul de date? Daca da atunci ce trebuie facut.

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu stiam doar ca se poate sa folosesti telefonul ca modem

| rockveion a răspuns:

Nu e adevarat

| Aleeecsaaa a răspuns:

Nu e adevarat, nu se poate numa daca ai net pe telofon si cu cablul de date sai ai si pe calculator da invers nu se poate happy

| VICTORX6_7695 a răspuns:

Poti dc instalezi modemul pe telefon(ai nevoie de un program special pentru a transforma un program pentru PC in unul pentru calculator) si apoi cu un adaptor conectezi modemul la telefon, direct.

| Alycaaaa a răspuns:

Da dar trebuie sa ai modem