| byasminica a întrebat:

Buna am un telefon LG KP502 si cand am vrut sa pun muzica pe el folosind cablul de date nu a mers am introdus cablul de date in calculator si nu imi aparea nimic.dau fundita

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Instalează driverele pentru LG
http://www.lg.com/hk_en/support-mobile/lg-KP502
Unde scrie Driver USB.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai primit cablul de date, ai primit si un cd de instalare. Trebuie sa instalezi.In caz ca ai instalat si de data aceasta nu mere, dezinstalezi si instalezi la loc. Numai asa iti recunoaste telefonul. Daca nu ai cd de instalare, cauti pe net un driver corespunzator telefonului tau exact. succes

| alexandra01 a răspuns:

Intra la setari, nu mai stiu exact chiar unde dar trebuie sa alegi "stocare in masa" si atunci iti recunoaste direct

| Pitac_Luminita_1993 a răspuns:

Am un telefon ca al tau.Nui asa bun.Eu zic sa instalezi din nou aplicatia si sa stii ca mai bine alt tel. pentru ca i varza cam la toate telefonul asta.^^

| CapsunicaTa a răspuns:

Trebuie sa ai un program in calculator care sa fie special pentru telefoanele LG. Prin acel program poti sa iti pui muzica in telefon sau sa descarci pozele in calculator! happy