| ruxandracollo a întrebat:

Este bun avg antivirus?

10 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu cred! Dar cel mai bun este BITDEFENDER TOTAL SECURITY 2015! Este pe primul loc in topul antivirusilor testati in laborator!
1.BITDEFENDER TOTAL SECURITY 2015
2. KASPERSKY TOTAL SECURITY 2015
3.PANDA TOTAL SECURITY 2015.

| Nelu62 a răspuns:

Oferta AVG Internet Security 1an (conditia sa nu fi avut alt trial AVG):
http://sharewareonsale.com/......ed/2033181

| questsoul a răspuns:

Recomand Avast + Kasperski Internet Security Firewall

| ღAngiießăă a răspuns:

Da

| Crouky a răspuns:

Nu prea e bun..mai bun e avast. Funda?

| Infoxpert a răspuns:

Nu folosesc antivirus, pentru ca imi blocheaza sterge anumite fisiere cam rele, dar iti recomand Avg Internet Security 2015, al doilea cel mai bun din lume; l-am testat si e foarte bun

| ruxandracollo explică:

Pana la urma care e mai bun eu am avuut si avast

| K0sti a răspuns (pentru ruxandracollo):

Si nu a fost bun nu? Asta e! Kaspersky sau Bitdefender! Altceva sunt glume! S-a discutat de sute de ori aici despre asta!

| RauL8229 a răspuns:

Parerea mea e ca e mai bun Avast. Uite aici ai multe programe si ai si antivirus:

w w w. n i n i t e. c o m

Il unesti tu
Funda?

| ItsJustAName a răspuns:

Personal îl consider un antivirus bun. Am interacționat de mai multe ori cu el. Îmi place faptul că nu consumă multe resurse și are o opțiune de scanare a e-mailurilor imediat ce acestea îți sunt trimise. Asta desigur în varianta free. Eu personal îți recomand Bitdefender Internet Security 2015. Deși costă aproape 115 ron, îți face treaba și rulează foarte bine. Dar dacă nu vrei să faci această investiție îți recomand să iei în calcul varianta cu AVG sau Avast (mie unu îmi place mai mult avast pentru modulele sale).