| bog1999 a întrebat:

Este vreun program care sa fac o melodie in format mp3?

Răspuns Câştigător
| Ady3835 a răspuns:

Acoustica mp3 mixer v 2.471 il am eu cu cod full dai file.add sound adaugi apoi File> save ass.mp3 file si mai departe stii... Programul il poti folosi si 7 zile.

5 răspunsuri:
| Sonnora a răspuns:

Dami un pm si iti dau eu un program care il poti face in ce format vrei tu dar imi dai si o fundita te roog:* merge 100% si inca poti scoate d p youtube cu un singur click fundA nu ita:*

| wintereanu_9403 a răspuns:

Xilisoft video converter. programul respectiv te ajuta sa schimbi foarte multe extensii audio/video

| Biiaancaa a răspuns:

Este...RealPlayer converter...