| anonim_4396 a întrebat:

Este vreun program de genul lui TuneUpUtilities care sa curete fisierele si sa rezolve problemele si alea, alea, si care sa nu fie trial?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Advanced SystemCare 8 Free
e rivalul lui tuneup si are si o versiune free. o descarci aici:
http://www.iobit.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Advanced systecare 8 free.Il poti activa cautand serile pe Google.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa zic ca il poti activa la vesriunea pro.Dar daca nu vrei e ok si asa.Versiunea pro, are si ai multe optiuni gen scanare in timp real, repararea windwosului etc.

| bugnug80 a răspuns:

CCleaner ar fi unul destul de bun si nu este trial.