| SerbanElyan a întrebat:

Eu am Nero Startsmart Esentials 7. Cand am incercat sa pun un Power Point pe disk mi-a aparut o eroare. Aceasta eroare se repeta cu orice fila as incerca. Cand apare eroarea scrie asa:

Write error
D: HL-DT-ST RW/DVD GCC-4231N
Invalid write state
D: HL-DT-ST RW/DVD GCC-4231N
Could not perform EndTask
Burn proces failed at 4x (600 KB/s)

As vrea sa imi spuneti cat mai repede cum pot rezolva aceasta problema pentru ca maine mi se da nota pe prezentarea pe care nu o pot pune pe CD.

FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| DjZen a răspuns:

Iai dat o viteza foarte mica 4x creste-o la 16x si daca nici asa nu merge iti recomand Cd Burner XP eu il folosesc si merge foarte bine si este si free

4 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Unitatea cd/dvd funcționează? http://support.microsoft.com/mats/cd_dvd_drive_problems

| SerbanElyan explică:

Nu cred ca viteza are legatura pentru ca am incercat la toate vitezele...

| DjZen a răspuns (pentru SerbanElyan):

Atunci incearca Cd Burner Xp este bun si eu il folosesc si este si free

| SerbanElyan explică:

Multumesc foarte mult! Maine o sa iau un 10 datorita tie!winking