| Marya6329 a întrebat:

Am si eu o problema si va rog sa ma ajutati...incerc sa fac un cd audio cu nero 6 dar imi da o eroare "burn proces failed 48x (7, 200 KB/s)". Daca stiti va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

1.Inccearca alta versiune gen nero 9-10-11,cceva mai nou sau Ashampo Burning studio.
2.Incearca sa scazi viteza.
3.Da-i simulate before recording (sa nu strici cd degeaba si sa vezi daca merge).
4.Incearca sa iei un blank(cd gol) bun, preferinta Traxdata...
5.Vezi sa nu fie ceva-n neregula cu cd/dvd writerul tau.