| baiatuldinbrasov112 a întrebat:

Eu am Windows Xp. La DirectX imi apare ca am disabled la Direct3D. Cum pot sa dau sa fie enabled?

4 răspunsuri:
| xcamaradx a răspuns:

Probabil din setari grafice.da clic dreapta pe desktop, grafic prop si de acolo se fac smecheriile in functie de producatorul producatorul placii tale grafice.

| baiatuldinbrasov112 explică (pentru xcamaradx):

Si poti fi mai explicit? De unde afplu ce placa grafica am?

| xcamaradx a răspuns:

Pai,descarca asta-iti va da configuratia si driverele de care mai ai nevoie.descarca si asta https://www.malwarebytes.org/ si curate pc. apoi ne reauzim.

| baiatuldinbrasov112 explică (pentru xcamaradx):

Mi-am instalat windows 7 si s-ar rezolvat problema din fericire. big grin Multumesc oricumwinking Bafta!