| Holyman a întrebat:

Eu joc CS si joc pe modul jailbrake(simon spune) daca ati auzit de mod! In fine iti trebuie microfon ca sa vorbesti si eu am! Numa problema este ca nu se aude adica asa imi spun aia ca se aude incet rau de tot! Stiti o functie ceva sa ma ajute sa dau sonorul mai tare sau sensibilitatea mai mare la microfon sa se auda mai tare! Dau funda mancatas' daca imi spui!
Pace Mucificatorul fie cu tine!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Ba"sa-i spui ma-ti. Si eu asa-i spun.Idiot si analfabet!

| AikkoxD a răspuns (pentru Salontanul):

Eu îi spun 'bă femeia lu' Dumnezeu'.

| Holyman explică (pentru AikkoxD):

SI eu spun ba lu darcula

| GhostStar a răspuns:

-Ia stai putin comics=benzi desenate ce rost are sa o pui acolo?
-modul este jailbreak
-Ce cauta asta la T/A?
-schimbati castile(microfonul) sau umbla in setari la cs

| danmidnight a răspuns:

Lasa-ti dracu omul ca a pus si el o intrebare.
uite, am 2 solutii.
medoda din calculator 1. Din bara de programe, (unde arata ceasul calculatorului), iti apare un icon pe nume Volume, ca un megafon, dai pe el, si vezi la microphone/microfon, cat este volumul, dal la maxim
metoda din cs 2.intri in cs- options, sus mergi la voice. de acolo reglezi microfonul si volumul, dal la maxim. apoi dai pe "Test microphone" si vorbeste, se va auzi volumul la care i-ai dat tu si la care se va auzi si la ceilalti, numai daca au boxe.
Numai bine!