| Caraibe42 a întrebat:

Am o problema cu castile.Cand vorbesc la microfon trebuie sa stau cu fata intr-o parte ca sa se auda si daca nu stau ori nu se aude ori se aude de parca as sufla in el. La fel se intampla si cu sonorul. Daca ma uit in alta parte se aude foarte incet. Care este problema? Dau funda celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| maddallyna a răspuns:

Aceasta problema o am si eu. Si am laptop-ul nou. Cand vorbesc cu mai multe persoane pe skype, nu se aude, dar cand vorbesc numai cu o singura persoana se aude, uneori.