| Dappy a întrebat:

Exista incarcator pentru Elicopter Black Wolf de jucarie luat din Real cu 50 de lei sau daca se poate face un incarcator?

1 răspuns:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Poti face si uh unul daca ti s-a stricat transformatorul din el il desfaci si scoti firele din el apoi cauti unul cu acelasi voltaj nici mai mic nici mai mare (mai mare iti poate arde circuite din el iar mai mic nu te tine mult si nici nu se incarca cu trebuie) apoi il lipesti cu un pistol de lipit pe cel care il schimbi apoi il inchizi si incerci sa il conectezi la elicopter! Bafta!