| felisbalan a întrebat:

Exista microfon la calculator? Unde se Gaseste?

12 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Desktop-urile nu au, dal cele portabile da, toate au și placă de rețea și și microfon și cameră web gata integrate.Succes

| DeyCj a răspuns:

Microfoane găsești de exemplu și în domo, media galaxy altex, și lista continuă și costă între 20-300 ron depinde de marcă, model și clasă. Unul profi poate depăși 300 de lei.Acuma alegerea e a ta.Succes

| onasis1961 a răspuns:

PC nu are microfon încorporat! Cumpără şi auxiliar!

| MYK3 a răspuns:

Incearca la Altex, ai o gama foarte larga de microfoane sau microfon+camera incorporata!

| valeeExpress a răspuns:

Calculatorul nu are, insa poti sa il cumperi tu din magazine precum : Altex, Media Galaxy etc. sau Emag la un pret foarte bun

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca il cumperi da exista

| Latinmoon a răspuns:

Da exista si gasesti la magazinele de elecronice Domo, Aletex, Emag, Media Galaxy etc.
Eu am casti cu microfon si il folosesc sa vb pe mess costa cam 30 de lei.
Good luck!

| sdhashsah a răspuns:

Microfon exista doar daca il conectezi tu, in afara de laptop ele au.

| Darkguy a răspuns:

Da, daca ti-l cumperi. nu il are calculatorul incorporat.

| beniamin1994 a răspuns:

Exista incorporat doar la laptop!

| AlexAtanasiu a răspuns:

Da dar mai bine iti iei separat ca sa nu te duci la mecanic decate ori se strica

| Ioana123456784 a răspuns:

Nu! Trebuie sa iti cumperi unul nou din media galaxy