| AndutzaAndu a întrebat:

Exista programe de spart parole pe messenger? Daca da, care?

10 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Pai... daca ti-ai uitat parola e simplu! da click pe scrisu: "change password" sau "i forgot my password" sau ceva de genu... dar nu pe aplicatia yahoo messenger, ci direct in browser: https://login.yahoo.com/config/mail?src=ym&.intl=us
si gata! ai rezolvat problema!

| Spintecatorul a răspuns:

! nu exista!

| Bishop a răspuns:

Nu exista.

| Ea12345 a răspuns:

Nu exista asa ceva...happy

| AndutzaAndu explică:

@maki11, nu e vorba de asta, am un id blocat, ca mi-am uitat parola la id-ul ala si vreau sa intru pe id-ul ala al meu blocat, si si asa nu ma intereseaza pe mine sa intru pe alte id-uriwinking.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

NU!

Dar poti incerca Keyloggere, scam page-uri...

| maki11 a răspuns:

Nu-i frumos ce vrei tu sa faci, si in primul rand nu e legal. Cred ca esti destul de micuta, de nu iti dai seama, ca pentru asta(violarea proprietatii) poti sa ajungi intre 3 pereti si un grilaj

| nighter a răspuns:

Nu, nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nu sunt bune si au virusi.

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Alpha theam big grin si nu stiu ce program imi trebuie in + ca eu joc smalLworlds is stiu parola si nu stiu idu deci daca aveti un program la care sa dea idu ca nu am nev d paroe plzz ca jitu parola am clu 700 si se face nuami cu banireali p sw deci va roOg