| DubstepQueen a întrebat:

BUNA TPU! Exista programe de spart parole? fundoiiibig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spartul parolelor este o prostie.Sincer daca descarti asa ceva iti va unple caalculatorul de virusi....si nu cred ca frei asa ceva.

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Nu există aşa ceva. Cei care spun că au spart o parolă, de fapt au ghicit-o sau o ştiau de la acea persoană sau de la altcineva. Cei care au creat yahoo messenger, s-au gândit şi la chestia asta.happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Neimportant):

Sunt metode, poti pune un virus ( sa zicem unul clasic, keylogger ) pe computerul victimei si inregistreaza evenimentele de la tastatura in momentul logarii.

| FastEagle a răspuns:

Da exista un coleg de-al meu a avut un fel dinasta de program..si a venit politzia la el la usa si ia blocat programul