| KillerDanut a întrebat:

Exista vreo diferenta masiva dintre niste casti Beats by Dr Dre si niste facaturi ale acesteia? Ma refer la aspect exterior si calitate. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

In primul rand ca se strica repede, dar cum acest model nu e bine realizat ca si replica(ma refer la cele ieftine) nici nu prea se aud bine, si sunt prost realizate, sigla beats (b) la unele e stramba si lipsesc mai multe detalii.

4 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Da e mare diferenta,eu am si fake-uri si originale,si diferentele sunt mari,mai ales la calitatea sunetului,si la aspect de asemenea.Dar la ce model te referi mai exact? Studio, Solo, Tour, Pro, Mixr?

| KillerDanut explică (pentru 000MadMAX000):

La solo hd

| KillerDanut explică (pentru 000MadMAX000):

Daca poti si sa argumentezi un pic ar fi super. Dar fake-urile se strica mai repede?

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru KillerDanut):

Aha,pai o pereche de Solo replica de cea mai buna calitate e cam 300lei, cele la 50-100-150 lei sunt tampenii,prost realizate, se duc repede, nu iti recomand sa iti cumperi, o sa regreti, eu am dat 1000lei pe o pereche Studio originale si sunt foarte multumit de ele, eu am de vanzare modelul Tour(cele mici), foarte bune.Infine rar gasesti o copie buna si ieftina.

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru KillerDanut):

In primul rand ca se strica repede, dar cum acest model nu e bine realizat ca si replica(ma refer la cele ieftine) nici nu prea se aud bine, si sunt prost realizate, sigla beats (b) la unele e stramba si lipsesc mai multe detalii.