| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo posibilitate de a recupra e-mailurile sterse? ca am uitat pe ce adresa de e-mail am facut contul de Youtube.

5 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Daca stergi emailurile din imbox sau spam, ele se duc automat in trash sau ceva de genu. daca le-ai sters si de acolo, aleluia, practic ele au fost sterse de tot;

| xClementine a răspuns:

Vezi daca le poti gasi cumva la ''Trash'', daca le-ai sters si de acolo, nu mai ai cum sa le recuperezi.

| anonim_4396 explică (pentru xClementine):

Le-am sters si de acolo.

| xClementine a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai, ideea e ca ai uitat pe ce email ti-ai facut contul de youtube? Datele cu care te conectai pe el le mai sti? Ca asa puteai trimite un email acolo si il aflai foarte simplu.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce browser folosești?
Ai șters datele de navigare de la browser?
Dacă nu, le poți vedea de la browser, asta dacă ai bifat Save Password.