| AndSim a întrebat:

Vreau sa imi mai fac un mail. na varsta cere seriozitate si vreau sa va intreb cum fac sa sincronizez mailurile de pe un cont pe altul, sau sa schimb adresa mail-ului.
Exista o posibilitate ceva?!

Astept. Multumesc TPU!

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Forwardezi toate mesajele de pe un cont pe altul.

A doua optiune ar fi sa adaugi un alt cont (daca este de acelasi tip) si sa le vezi pe toate la gramada, iar raspunsul sa alegi de unde il dai. Asta am vazut la yahoo mail, outlook.com si gmail.

A treia optiune ar fi sa pui contul de mail sa citeasca mailul din alt cont. Asta am vazut la hotmail si la gmail.

Cu siguranta exista si la alti provideri de email, dar aici am vazut eu.

| AndSim explică (pentru cristimihailov):

Buna ideea cu FWD. am uitat de ea! Multumesc

1 răspuns: