| vicentiu a întrebat:

Fac filmulete si le pun pe youtube. Dar acum nu mai am nici o idee ma puteti ajuta? Va rog!

7 răspunsuri:
| vladix a răspuns:

Ia fa un filmult gen prezentare pentru site-ul meu :)) www.pasionat.info. Hai! daca tot n-ai ce face si n-ai idei. Sa vad cat de bun esti in a crea prezentari.

| Ea12345 a răspuns:

Peisaje frumoase, faze interesante, poze celebre.Sau alege o melodie si fa i un videoclip.happy

| Romancutza a răspuns:

Pai ceva de genu camera de ras nu sunt eu cu din trastea dar pot primi o fundita daca iti place idea te rog frumoslove struck mersikiss.

| RikarDo a răspuns:

Faze din fotbal, Formula 1, MotoCross, MotoRace etc...

| Anelise_2071 a răspuns:

Posteaza un joc pe care-l joci si mai pune si efecte, inclusiv muzica... daca ai mai facut atunci fa reclama, gen cu titlul "Capsunica"laughing, sau altele, si filmezi obiectul ala si pui efecte multe pe el si muzica si a iesit reclamatongue

| dydo a răspuns:

Ai putea sa-mi pui mie un filmulet pe youtube si sla modifici? poze melodie...si ce ideei ai tongue?
lASAMI id tau dca da:*

| vicentiu explică:

Ma scuzati am lipsit ceva timp toate ideile sunt bune si cand le voi face voi pune adresele.happy