| Simina1619 a întrebat:

stie careva cum pot sa vad filmulete (de exemplu:filme-online, filmulete de pe youtube...etc) in fullschreen? La mine nu merge, cred ca trebuie dowloadadat ceva...ma puteti ajuta? Mersi!

3 răspunsuri:
| Simina1619 explică:

Da, dau acolo si imi apare ecranul alb! Nai demult mi-o downloadat fratemiu ceva si o mers, dar am dus calculatorul la reparat iar acum nu mai am chstia aia! Stiu si eu cum se da se fie mare! sa stii ca nu-s asa proasta!

| Claudiuu a răspuns:

Deci tiam pus o poza. Nare pur si simplu cum sa nu-ti mearga. http://postimage.org/image/195otpvc4/

| erkal2011 a răspuns:

Si mie la fel.