| hypothesis a întrebat:

Facand abstractie de performantele sale, care firme de laptopuri au o calitate mai buna ca si functionare? Ce spun testele?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asus, HP, Lenovo! Te orientezi spre clasa business, pentru ca sunt lucrate altfel! Am explicat aici: http://www.epasystems.ro/product-category/laptopuri/

| hypothesis explică (pentru K0sti):

Auzi baterii de laptopuri HP se gasesc pe piata si o pot inlocui pe cea cu problema?

| K0sti a răspuns (pentru hypothesis):

Se gasesc, dar cele originale sunt cam scumpe! Iar cele compatibile nu sunt prea grozave! Acum, alegerea iti apartine in functie de buget! Exista acumulatori care costa si 5-6-7 milioane originali, depinde de model! Cu 6 celule, cu 9 celule...