| LaYeR a întrebat:

Fratele meu mai mic a primit de ziua lui o tableta i-INN Pro 9.0 Dual Core U Black
Problema e ca, fiind o tableta ieftina nu are Google Play, deci nada aplicatii. Intrebarea mea este daca pot sa o duc la un GSM sa o rezolve?
M-am interesat si am inteles ca pot face si eu operatia asta dar imi este cam frica, fiind prima oara si cam am patima de a strica lucruri.
Daca stie cineva un tutorial ar fi minunat, daca nu as dori sa stiu cam cat o sa ma coste?
Are android 4.2.2

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Descarca ultima versiune de google play de pe android police
http://www.androidpolice.com/......-and-more/
si instaleaza-o in tableta, copiaz-o pe card sau cu un cablu de date si ar trebui sa te poti conecta.

| LaYeR explică (pentru CM7YRE):

Neh, nu merge

| Radu_Ene_1977 a răspuns:

Salut, incearca cu Aptoide sau orice alt market. Merge la fel ca Google Play