| nonameih0000 a întrebat:

Funda pentru primul raspuns care ma salveaza! Am pus din greseala chat-ul de la facebook in partea de sus. Si acum o bara toolbar sta acolo sus peste chat si nu mai pot sa deschid chatul sa vorbesc cu nimeni. Cum sa fac sa dispara bara aia enervanta x(?

2 răspunsuri:
| nonameih0000 explică:

Am reusit singura pentru cei care au nevoie si ei un raspuns in situatia meabig grin deci elimini toolbarul facand click la cheia din dreapta de la google (chrome) si apoi la extensi, toolbar, eliminare!

| karbag456 a răspuns:

Simplu! Faci alt cont de facebook!