| ilika a întrebat:

De ce nu imi merge chatul pe facebook? Adica, in partea dreapta unde ar trebui sa fie nu apare nimic, nici bara unde pot sa-l activez sad
PS: nu stiu daca au legatura, dar nu pot vedea mesajele nici din bara de sus si nici nu mi se deschid pozele cand dau click pe ele.

1 răspuns:
| p1nk03 a răspuns:

Nu stiu daca este si cazul tau dar mine imi arata o rezolutie mai mare si nu-mi arata chatul. asa am apasat ctrl si am micsorat rezolutia si mi-a aparut. Tu daca ai calculator fa acelasi lucru ctrl si din mouse da cu rotita in jos si ti se va miscora. Sper ca asta este si la tine.