| qLoveSmileღ a întrebat:

Funda. Pot sa setez pe facebook daca sunt intr'o relatie cu cineva, sa apara relatia decat pe pagina lui, nu si pe a mea? Sau de preferat sa apara pe pagina lui si cand intra pe pagina mea sa vada ca am relatia, dar sa fie numai pentru el vizibila. Gen sa vada numai el relatia pe pagina mea, nimeni altcineva si pe pagina lui sa apara la toti. :Xlove struck
Scuzati'ma daca nu ati inteles dar sunt agitata k vreau sa aflu mai repede laughing:*

Răspuns Câştigător
| Irena_Alexandra_1995 a răspuns:

Deci pe pagina ta sa apara vizibila numai la el si pe pagina lui la toti? Daca asa vrei u iti setezi pe pagina ta k esti intr-o relatie si dai in dreapta la custom privacy si alegi persoanele care vrei sa vada relatia si el isi seteaza k este intr-o relatie cu tn.si gata big grin

4 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Nu poti.

| DuLcyK a răspuns:

Din pacate nu se poate sad

| MyMyutza a răspuns:

Nu poti.Imi pare rau.sad

| Sonjaaa a răspuns:

Nu.