| Tazzy95 a întrebat:

Funda! Salut TPU, am o problema cu un telefon, recent am avut o problema la el si a trebuit sa ii fac update cu SEUS insa nu am observat ca bateria era descarcata si update-ul sau oprit pe la 15%, de atunci nu mai porneste. Mentionez ca am incercat sa ii fac iar update insa da acelasi rezultat. Ce ma sfatuiti sa fac, infara de a merge la service.

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

Nu prea mai ai ce sa ii faci. Programul te avertizeaza sa verifici ca bateria sa fie peste 50% daca nu ma insel. Du-te cu el la service