| mariusinho998 a întrebat:

Am o problema cu un Samsung galaxy S2. I-am facut update la un android mai nou de vreo 3 luni. Acum am observat ca nu mai functioneaza mufa pentru alimentare si bateria si l-am dus la cineva sa il repare. Baiatu respectiv mi-a zis ca androidul ala imi cam distruge piesele si a zis sa-l il pun pe cel original. Am incercat sa-l pun insa cand bagam usb-ul imi dadeam usb device not recognized l-am scos am incercat din nou am incercat pe alt calculator dar nimic. Pana la urma am pus usb-ul intr-o anumita pozitie si a mers. Insa cand a ajuns pe la jumatatea update-ului s-a oprit si mi-a dat aceeasi eroare si mai mult acum nu mai merge nici sa-l deschid. Credeti ca mai este vreo sansa de salvare pentru el? sau ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Incearca sa-l duci la o resoftare

| mariusinho998 explică (pentru Eduard619):

Se poate resofta daca nu functioneaza usb-ul? Adica da acea eroare

| Eduard619 a răspuns (pentru mariusinho998):

Incearca la un sediu

| Iwao a răspuns:

Pe viitor sa stii ca trebuie sa ai bateria minim 80% pentru asa ceva. Dezinstalarea actualizarii se putea face la o simpla resetare a telefonului. Ce trebuie facut vezi aici:
https://youtu.be/5vPOVKyEB6I

| mariusinho998 explică (pentru Iwao):

Problema e ca mie nu-mi merge nici sa-l pornesc