| catalin231998 a întrebat:

Salut. Vreau sa imi fac un upgrade la firmware pentru telefonul Samsung wave 525 prin Samsung kies. Poate aparea o erore pe parcursul procesului? Daca da cum pot sa o rezolv. Dau funda promit

2 răspunsuri:
| voinead2011 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa vezi filmuletul de demonstratie al upgradului. Dar, daca v-a aparea vreo problema, kies iti instaleaza automat versiunea veche de soft.(Nu trebuie sa fii stresat in timpul upgradului, kies e program oficial Samsung.

| Dumitru_Alex_1995_YaqG a răspuns:

Nu se intampla nimic! Acum o sapt. mi.am dat si eu update tot la Samsung wave 525, tot prin Samsung kies!