| catalin231998 a întrebat:

Salut. Vreau sa imi fac un upgrade la firmware pentru telefonul Samsung wave 525 prin Samsung kies. Poate aparea o eroare pe parcursul procesului? Daca da cum pot sa o rezolv. Dau funda promit

4 răspunsuri:
| razvitzi a răspuns:

Eu am patit cu un wave 2. in acest caz iti cere sa reiei procesul! nu ai cum sa prajesti telul daca la asta te gandesti happy

| Pop_Alexandru_1993 a răspuns:

Bineinteles ca exista posibilitatea sa iti apara o eroare, incepe upgrade-ul si daca intampini vreo eroare postezi exact ce iti scrie sau ce s-a intamplat si numa asa ne putem da seama cum se poate rezolva.

| catalin231998 explică (pentru Pop_Alexandru_1993):

Oook ai un id de mess ca sa vb acolo?

| Pop_Alexandru_1993 a răspuns (pentru catalin231998):

Contacteaza-ma la id-ul popalexandru95.