| Mihai1972 a întrebat:

Vreau sa imi fac upgrade la Samsung si colo in Samsung Kies scrie Firmware upgrade, daca dau acolo pot gresi cu ceva care poate afecta functionalitatea telefonului? Momentan are Android 2.3.3! Dau funda cui ma indruma! Mersi.

Răspuns Câştigător
| andreeei a răspuns:

Sfatul meu este sa lesi versiunea softului actuala, deoarece la un eventual update pot aparea bug-uri (ex sa nu-ti mearga agenda, sa nu-ti recunoasca cartela, etc - au fost cazuri). Daca chiar vrei sa faci update consulta un specialist de la un service. bafta