| ElenaGilb3rt a întrebat:

FUUUNDAA SI VOT! Ce preferati Iphone 4 sau Samsung Galaxy S II? Si de ce? Vreau sa argumentati raspunsul!

7 răspunsuri:
| ionutzuck a răspuns:

Samsung galaxy s 2, poti cauta comparatii pe youtube si ai sa vezi de ce

| brandiburu a răspuns:

S-a mai discutat problema aceasta. De aia ai "Cauta".

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Daca as avea de ales, as alege Iphone 4. de ce? pentru ca nivelul de radiatie este foatre ridicat la Samsung galaxy s II. chiar daca nu crezi, poti face cancer din cauza radiatiei, ba mai mult, uite o lista cu telefoanele care au nivel mare de radiatie :

1. Samsung Galaxy S 0, 23 W/kg

2. Samsung Galaxy S 2 0, 33 W/kg

3. HTC Desire S 0, 35 W/kg

4. Sony Ericsson Xperia Play 0, 36 W/kg

5. Samsung Nexus S 0, 50 W/kg

6. HTC 7 Mozart 0, 53 W/kg

7. LG Optimus 2X P990 0,54 W/kg

8. Apple iphone 4 0, 59 W/kg

9. Samsung Wave 2 0, 62 W/kg

10. Samsung Player 5 0, 63 W/kg

10 bis. HTC HD2 0,63 W/kg

bafta, si sper sa faci alegerea corecta!

| biia_6810 a răspuns:

I phone 4:-o dc? mai si intrebi? e super telefonul love struck

tie?:X

| ElenaGilb3rt explică:

Loquita cred ca ai inteles gresit am cautat acum pe net si de fapt lista asta e cu cele mai putine radiatii nu cu cele mai multe!

| furboo a răspuns:

IPhone 4 noormal pentru ca are ecran retina si imi place mult mult cum arata

| Ioyoidaaa a răspuns:

Pai mai bine un iphone 4 ca e putin mai nou, eu am Samsung galaxy s4 si e fooooartteee bunnn