| thedistroyer a întrebat:

Ce alegeti : Apple iphone 4 sau Samsung galaxy S2? Argumentati raspunsul. Funda!

Răspuns Câştigător
| Simonicaaaaaaa a răspuns:

Eu am S2 dar, sicer, recomand Iphone 4 pentru ca se misca mult mai repede, cand deschizi browseru de net se dechide imediat( la Samsung trebuie sa mai deschida multe alte programe mai mici ca pentru a deschide browseru)
Iphone-ul face poze mai repede! Daca vrei mai multa performanta asta il recomand.
Succes!:*

| thedistroyer explică (pentru Simonicaaaaaaa):

Mersi

| Beretta a răspuns (pentru Simonicaaaaaaa):

Tu ce browser folosesti? Ce versiune android folosesti?, browser-ul standard la android e de rahat, incearca chrome pentru android(si eu am s2 si am deschis pana la 100 pagini deodata cu chrome fara lag )
D.P.D.V. al performantei S2 intrece aproape la orice iPhone 4, S2 are dual core, iPhone 4 are 1 nucleu(a nu se confunda 4 cu 4s care are 2 nuclee)
S2 are ecran de 4.3, iphone de 3.5

| Simonicaaaaaaa a răspuns (pentru Beretta):

Si il descarc din store, sau cum?

| Beretta a răspuns (pentru Simonicaaaaaaa):

Da,e gratis

9 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Samsung Glaxy S2 Este mult mai performant decat Iphone 4s.adica eu asa sunt de parere

| adrianbestboy98 a răspuns:

Iphone 4 deoarece poti sa ai jocurile care le vor muschii tai, camera super tare, nu prezinta lag ca S2 si sicer androiidu o fi el open source da e pentru net, muzica, documente etc.acum trebuie sa te andesti pentru ce il iei,daca il vrei pentru jocuri,muzica, poze, net, facebook, etc. recomand iphone 4 daca il vrei pentru muzica, net, pentru messenger sau pentru facebook/twiter recomand S2 happy

| vrelian a răspuns:

Iphone - calitate, estetic, simplu

| kx123 a răspuns:

Eu recomand Iphone 4. Este mai bun, clar.