| anonim_4396 a întrebat:

Hai noroc TPU! imi poate spune si mie cineva, daca a incercat sau ce s-ar intampla daca as pune android 4.4.2 de la s3 versiunea cu 2gb ram care a primit android kit kat, pe un s3 I9300 care nu a primit update la kitkat? ma gandeasc ca telefoanele sunt oarecum la fel, de aceea am ridicat intrebarea de mai sus. Astept raspunsuri bune si logice. Multumesc!

3 răspunsuri:
| ricoset a răspuns:

Nu inteleg intrebarea

| mitza1234 a răspuns (pentru ricoset):

Ca sa nu fiu rautacios iti spun sa citesti mai atent intrebarea

| ricoset a răspuns:

Nu are nimic spun eu încearcă.