| Mihai1972 a întrebat:

Am o intrebare, am primit update-ul oficial pe S4 la 4.4.2 Kitkat, dar nu l-am facut. Doresc sa intreb inainte daca are ceva bug-uri, sau daca merge telefonul bine cu el si ce imbunatatiri aduce, astept raspunsuri, acord funda, multumesc.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Normal ca nu se poate reveni. Daca esti absolut sigur ca e pentru telefonul tau (pentru ca e si S4 LTE) GT-I9505, poti incerca dar chiar si asa iti asumi tot riscul. Daca telefonul merg bine lasa-l asa.

| Prezidentul a răspuns:

Kit Kat este mult mai bine facut decat 4.2. Poti incerca update-ul, daca nu iti place poti revenii.

| Mihai1972 explică (pentru Prezidentul):

Am 4.3 si scrie ca nu pot reveni.