| cOFFee666 a întrebat:

Hai salutare TPU caut de ceva vreme update placa video nVIDIA geforce 6150se nforce 430 (asta e placa mea video)

si daca imi puteti spune daca e buna de cv pentru gaming ca o tot optimizez pentru cs mai mult si imi trebuie un update daca imi puteti lasa link pentru download update si cum sa-l fac dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| TzK a răspuns:

Moldova.Laleagane.ro ---> Vorbeste cu fondatorul de pe acest server de cs..si pe mine m-a ajutat cu placa video

| cOFFee666 explică (pentru TzK):

Eu vreau sa fac update la nVidia GeForce 6150se nForce 430 pentru gaming ca am deja toate setarile alea cu vertycal syncu e pe off si celelalte pe off am undv pe clamp etc e pentru gaming configurata placa mea acum dar vreau sa iifa c un update