| ThiiisIsMee a întrebat:

Heeii. Am telefon Corby si nu pot seta o melodie sa sune cand ma apeleaza cineva ...Merge doar sa setez ca contact...Ce fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numarul respectiv trebuie salvat pe telefon nu in sim si dupa ar trebui sa mearga

| Boanta_Bogdan_1991 a răspuns:

Incearca sa schimbi profilu de la telefon de pe silent sau ce ai tu ..incearca sa il pui pe normal si o sa mearga...

| kendy a răspuns:

Pai dai la ''setari '' dupa aia ''profiluri telefon'' dupa aia la profilul setat day acolo pe >> si ai in clotul din dreapta sus ''apelui de intrare'' si dai mai in jossi o sa vezi ton sonerie apelrui vocale si dai acolo iar dupa acea iti setezi melodia doritahappy funda?