| DoctorUtoniu a întrebat:

Hei! Am cumparat recent Joystick SpeedLink ( http://www.emag.ro/......EVKFKBBBM/ ), si am incercat sa joc fifa 13 cu el, insa la scheme nu imi mergea.
Cum se configureaza Joystick'ul astfel incat sa fie la fel ca la cel de la XBOX sau sa pot pune butonul de la tastatura sa corespunda cu cel de la joystick.

Răspuns Câştigător
| DoctorUtoniu explică (pentru sltlp):

Daca ai putea sa fii ceva mai explicit, sau daca mi-ai lasa id sa mai vb ar fi super. Nu am inteles nimic din video totusi mersi

5 răspunsuri:
| DoctorUtoniu explică:

PS: dani am facut exact ca in video dar in fifa nu imi merge analogul din dreapta, cel cu care faci scheme

| sltlp a răspuns (pentru DoctorUtoniu):

Cauta si tu un alt emulator. Trebuie sa setezi putin pe dos. Cu un astfel de emulator ai cele mai mari sanse sa reusesti.

| DoctorUtoniu explică:

De curand am reusit sa-l fac sa mearga numai ca acum in fifa in citeste 2 controalere in loc de 1, asa e normal?

| sltlp a răspuns (pentru DoctorUtoniu):

Nu, dar tu in joc il alegi pe cel emulat.