| paulacarry a întrebat:

Hei. Am inceput sa invat C++/C si am neaparata nevoie de un mediu de programare, cu exceptia Visual studio. FunDA!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mingw
codeblocks
eclipse + gcc

| CinevaNou a răspuns:

Dar ce are visual studio? ca e fix cel mai bun straight face

| CinevaNou a răspuns:

Mai bine ii recomandai sa scrie programele pe foaie! ce rost are sa folosesti un pc cand scrii programele in notepad? mai ales ca folosind un ide poti sa vezi pe masura ce-l scrii greselile din cod si in final faptul ca programul tau ruleaza corect.
Zici ca suntem iar in anii 80'...

| slenderica a răspuns:

Dev c++

Răspuns utilizator avertizat