| xXxRadu a întrebat:

Hei am si eu o mare problema! Cand deschid calculatorul imi apare o fereastra care zice sa instalez/donwnladez noua varianta de Adobe Flash Player dar de fiecare data se incarca pana la 98% si apoi ramane asa! Va rog ajutati-ma dau funda cat de mare vreti!

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai da daca tu o descarci si o instalezi si in timpu acela ai deschis Browserul, fie el Mozila internet explorer cu are cum sa se finalizeze instalarea.

| VladGH a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, are o eroare si nu se incarca pina la 100%, dezinstaleaza Adobe Flash Player si apoi reinstaleazal. Bafta!

| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Pot fi mai multe cauze :
1.Ai browser-ul pornit.
2.Adob-ul nu este potrivit.
3.Adob-ul nu este bun.
4.Ai deja instalat un alt Adobe.
Bafta! kiss

| xXxRadu explică:

Nu incerc sa instalez in timp ce am browserul pornit! Dar daca am alte Adobe flash payer-uri si shockwave flash player ce ar trebui sa dezinstalez?

| daniel1990 a răspuns:

Da si mie mi s-a intamplat
dezinstaleaza-l si instaleaza-l iar