| CiocolatăCuCăpșuni a întrebat:

Hei, de ceva vreme nu-mi mai merge messenger-ul. Am windows 8 și yahoo messenger 11. Știe cineva din ce cauza?

Mulțumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| LucianCV a răspuns:

Dezinstaleaza, intra pe site la Yahoo si pune-ti ultima versiune pentru windows, daca tot nu merge, da click dreapta pe executabilul de la massenger-compatibilitate si rulezi pentru windows 7.

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Nu ştiu să-ţi spun. Şi în afară că nu ştiu care-i cauza, poţi dezinstala şi reinstala mess-ul. Ia vezi, merge?

| AnaLove444 a răspuns:

Poate pentru ca nu ai mai intrat de mult pe el. Daca ai conexiunea la net necesara, intra pe telefon big grin

| Marus91 a răspuns:

Reinstaleaza-ti messenger-ul