| 5uMMeR a întrebat:

Hei fratilor! In legatura cu facebook-ul, ce nume vi se pare mai atractiv :
- Alin Ally
- Alin Stefan
- Alin si Numele de familie
- Alin S. Numele de familie
Stiu ca e o intrebare cam retardata laughing Dar vreau sa aflu si parerea altora.

Răspuns Câştigător
| 404namenotfound a răspuns:

Numele tau real! Doar nu ti-e rusine cu el. Daca iti pui Ally, e ca si cum ai fi o curva masculina.

| 5uMMeR explică (pentru 404namenotfound):

Nu mi-e rusine cu el, si nu, nu sunt o curva masculina frate, am 13 ani rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru 5uMMeR):

Varsta explica nivelul intrebarii... pune-ti numele si prenumele tau, nu toate porcariile doar pentru ca vrei sa pari mai interesant.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele normal, evident. Sau si Alin Stefan, nu sunt nume urate. Daca ai pune Ally o sa rada lumea si cu fundul.

| doreal a răspuns:

Numele real. Asa este prietenilor tai mult mai usor sa te caute pe facebook.

| Radu55562 a răspuns:

Alin S. Numele de familie