| LaLaLa77 a întrebat:

Hei prieteni! happy

- Am auzit niste zvonuri ca din Septembrie incep reducerile la telefoane, calculatoare, tablete. etc. As vrea sa stiu mai multe detalii, ma puteti ajuta?
Multumesc!

(Funda)

Răspuns Câştigător
| IonelaUrsu1 a răspuns:

Da, ai auzit bine. Stiu un site unde bagi adresa de email si primesti toate reducerile gratuit pe email.

vezi aici http://eepurl.com/DYMNH

4 răspunsuri:
| XtiGrEx3S a răspuns:

Salutare... reducerile nu tin neaparat de sezon desigur cu cat trece timpul cu atat o sa apara lucruri noi iar ce este acum o sa scada de exemplu de Craciun ai sa gasesti lucrurui la jumatate de pret sau de Black Friday la fel... totul tine de magazin, sper ca te-am ajutat, funda big grin

| SQueeZer a răspuns:

Acum depinde de unde ai auzit. Eu cunosc un site pe care faci comenzi online si in luna August a fost cica "Luna Gamerilor" iar orice produs care are legatura cu calculatoarele era la jumate de prethappy...Sau poti astepta Black Friday ( intre 23 si 29 Noiembrie) cand sunt reduceri mari de pret peste tot.

| andreirapid a răspuns (pentru SQueeZer):

Numai la noi nu laughing. Evenimentul e fortat si aplicat excesiv de un comerciant! Atat, restul le fac fiindca le face ala!

| andreirapid a răspuns:

Nu neaparat, depinde si ce doresti happy!
Un telefon aparut recent nu are cum sa scada simtator, dar unul aparut in 2011 da!