| andreeasweetlove a întrebat:

Hei prieteni happy
Huawei ascend g6 [ 4G ] sau Huawei ascend p6 [ 3G ]?
tinand cont ca eu vreau un telefon nu foarte mare si pe care sa ruleze cat mai bine internetul happy
[accept si alte sugestii de la voi dar pretul lor sa nu depaseasca 1000 de lei :3 ]

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Pe langa 10 mil mai pui 2 milioane( nu iei haine cateva zile) si iei un S3 nou care e best buy...

| coztel5437 a răspuns:

Merge si un Huawei sau cauta pe eMAG, au multe telefoane:http://www.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-500-si-1000/sort-pricedesc/c