| Jawsz a întrebat:

Care telefon este mai bun : HTC Desire 310 sau Huawei Ascend P6? Aștept sugestii!

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Huawei e muuuuult mai bun din toate punctele de vedere plecand de la dimenisiuni si ajungand la baterie, e mai bun.

| Jawsz explică (pentru Vvistula):

Sigur? Vreau să știu sigur. ca după să nu regret laughing

| Vvistula a răspuns (pentru Jawsz):

Uite iti dau linkul cu o comparatie pe gsm arena http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6009&idPhone2=5467 oricum o sa ai probleme, cu oricare dintre ele, o sa se mai blocheze! Dar avatajul multitudini de aplicatii, iar pentru jocuri Huawei e mult peste HTC acesta datoriat memorie ram care e de 4 ori mai mare si a procesorului cu 800mhz in plus, iar ce ma uimeste e camera secundara de 5 cand la s4 e de 2 mp

| qNesquik a răspuns:

După părerea mea Huawei Ascend P6 este "mai bun" Dar este decizia ta la ce telefon optezi. Uite aici o comparare.:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6009&idPhone2=5467

| Cosmin202 a răspuns:

Eu iti recomand HTC, e ami rezistent chiar daca e mai mic, am avut si eu unul, dar e decizia ta...