| VirusMan a întrebat:

Hei, salut TPU! Întrebarea mea este: Pot conecta bateria la laptop în timp ce el functionează? Cred că ați înțeles întrebarea mea!
Aș încerca chiar eu dar mi-e teamă să nu stric ceva...
Vă mulțumesc!

3 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Dar de ce vrei sa faci asta? Ce motiv ai?!

| Jipa95 a răspuns:

Am un laptop de 2 ani si fac asta mereu, nu exista nici un risc. Nu te ingrijora cu vreau scurtcircuit sau ceva de genu, pentru ca nu are cum.

Bft!

| DoarSteff a răspuns:

Ma eu iti zic din proprie experienta ca pe moment nu se intampla nimic dar la un momentdat (2luni, daca o faci de mai multe ori desigur) face scurt-circuit si gata... adio PC. straight face