| Cori33 a întrebat:

Hei,stiti cumva niste foto-aparate,adica care sa filmeze in principiu,si sa fie bune, dar nu extrem de scumpe. Vreau sa filmez niste vloguri.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

In functie de ce telefon ai, pana si telefoanele mai noi au camere frontale foarte bune cu care poti sa filmezi. Nu are rost sa investesti din prima intr-un vlog. Daca urmaresti orice vloger o sa vezi ca primele videoclipuri au calitate foarte slaba. Trebuie sa vezi daca iti place, daca prinde la public si apoi poti sa investesti mai mult.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Chiar si cu o camera web ieftina poti.
Dar, cu cca 2-300 lei gasesti aparate foto bune si pentru filmat, mai ales daca le folosesti cu trepied.

| OnuOnulică a răspuns:

Ți-l recomand pe acesta: http://www.emag.ro/......D59ZRMBBM/