| gabriela2012 a întrebat:

Hei TPU am imi puteti zice niste nume de pus pe facebook? Ma numesc Gaby. Si pe facebook ma numesc gaby bombonica

Răspuns Câştigător
| genTlemeNNN a răspuns:

Gabytza. Pufuletz Gabi, Gaby pufosenia. scriele tu cum vrei mai frumos

6 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Poti sa iti pui numele tau real.Sau Gabi, si primele initiale a numelui de familie.Nu pune nume gen "bombonica roz, Gabi Pufosenia" etc...sunt numai tampenii, ceva original si frumos, suna mai bine.

| Crucified a răspuns:

Pune-ti numele real.

| Annitu30 a răspuns:

Si esti o pitipoanca
laughing

| Pişcoţica a răspuns:

Nu se mai ' poartă ' chestiile cu bobonik, puffy. chestii. Pune-ti numele tău real, si in paranteza, porecla. Pare copilăresc şi prostesc ' pufuletz, gagicuţa, baby doll.

Ce e simplu, e şi frumos. Mulţi vor aprecia.

Cheers. Pişcoţica!