| baleabianca a întrebat:

Hei TPU am imi puteti zice niste nume de pus pe facebook? Ma numesc Bianca dar sunt Bya pe facebook. de exemplu: Bya Bhaa sau Yoo Bya

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

X Băăă, X Bhaa, nume de cocalari şi/sau piţipoance. Bianca e frumos, Bianca Bia, sau dacă mai ai un prenume, foloseşte-l.

| baleabianca explică (pentru Mădă0611):

Mădă0611 imi voi pune Bianca Bia happy Si tie ti-am dat fundita

9 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Pentru că facebook e o chestie atât de importantă şi 900 de milioane sunt acolo eu zic să îţi pui numele tău real gen Popescu Bianca şi în paranteză un alint sau o poreclă de a ta.
Succes!

| strengaritzza a răspuns:

Bya Byencutza

| BiscuiteOreo a răspuns:

Bya ushdfagewuyrg. De ce nu iti pui numele real, unor persoane le va fi mei usor sa te gaseasca happy

| baleabianca explică (pentru BiscuiteOreo):

ThatLittleKitten imi voi pune Bianca Bia happy

| ionutaby a răspuns:

Sincer,numele de Bya bhaa nu prea prinde, nu vrei sa stii ce parere au majoritatea baietilor de nume din asteastraight face Incearca sa pui Bianca ''numele de familie'' si daca tot vrei pui in paranteza ( ByA) sau Bya + numele de familie. E doar o parere, nu te supara! Bafta! si da-mi si mie un mesaj privat pe TPU, cu ce nume ti-ai pus pana la urma! :*

| ucozer a răspuns:

Iti recomand sa pui numele real sau daca nu iti place pune Bianca Bnk sau Bianca bnc.

| baleabianca explică (pentru ucozer):

Ucozer imi voi pune Bianca Bia happy

| capriorudenisa1996 a răspuns:

Buna,eu iti sugerez sa iti pui numele tau real, pentru ca suna mai frumos..si pe mine ma cheama bianca si la Facebook am numele meu de familie complet.E alegerea tah..Bafta!:*