| IulicaBiancutza a întrebat:

Hei TPU.Am o mare problema.Am un Samusng Galaxy S4 si mi-am pus o parola.Ei bine, am uitat-o si nu îmi da nimic de genul Google Account.Am încercat chestiasa îl închid si sa fac operațiunile, dar nu merge...va rog ajutati-mă

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! din pacate nu mai ai ce sa faci. trebuie sa ii dai un HARD RESET(restabilirea valorilor din fabrica)(adica sterge tot de pe el si ramane ca atunci cand l ai pornit prima oara! eu zic ca cu 25 lei ti l faci la un service sau poti da hard reset si singur! bafta! funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am! cred ca se tine apasat pe butonul de start si be butorul de inchirere in acelasi timp 15 sec. dar nu sunt sigur asa ca mai bine nu.

| Andrei_Dragos_1996_cRQj a răspuns:

Tine apasat pe butonul de pe margine (cel de blocare) si pe cel din mijloc (cel mare) asta invacelasi timp cand aprinzi telefonul si astfel vei intra intr-un meniu de unde il poti reseta sa revina la setarile fabricatorului... Se va sterge tot de pe telefon.