| anonim_4396 a întrebat:

am o mare problema.Mi-am facut update la driverul de la placa video (nVIDIA gt 740m) si nu-mi mai deschide niciun joc.
de ce?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uneori cele mai noi drivere nu sunt si cele mai bune. O dezinstalare si o curatare de registrii ar fi recomandata. Daca nu merge reinstaleaza Windowsul.

| IsJustAnIllusion a răspuns:

Dezinstaleaza driverul cu tot cu update si apoi instaleaza-l pe cel original si daca vrei sa faci update cauta pe GeForce Experience, eu un program bun care cauta update-uri pentru placa ta video.